Eğitim sektörü için önemli rol oynayan dershanecilik, özel sektör bünyesinde olduğu için birçok kişi için maddi olanak sağlama kapısı olmuştur. Ancak gün geçtikçe ortaya çıkan eğitim öğretimden haberi olmayan kişiler tarafından kurulan dershaneler, öğrencileri hem maddi hem manevi olarak çöküş yaşamalarına sebep olmaktadırlar. Böyle şeyler yaşamak istemiyorsanız. Biz odtülüler dershanesi olarak sizler için uzman kadro çevresinde toplanarak kaliteli eğitim alma hakkınızı göz önünde tutarak eğitim öğretim programımızı yapılandırdık.
Butik Dershane Ankara öğrencileri için sınıflar ferah ve sadece 10 kişidir. Aile sıcaklığı ile siz velilerimizi öğrencilerimizle birlikte güler yüzlü çalışanlarıyla karşılamaktayız. Öğrenciniz kendisi için uygun programı oluşturamayabilir, hangi konulara ağırlık vermesi gerektiğini bilemeyebilir ve bunun gibi birçok sorunla öğrenciniz tek başına başa çıkamayabilir, sizler için öğrencinize dershanemizde uygulanan koçluk eğitim ile birlikte özel öğrenme hızına göre
programlar oluşturuyoruz. Bu sistemle birlikte öğrenci neyi, nasıl yapması gerektiğini görerek çalışma yapmaktadır. Her ay o programları kontrol ederek verilen programları yeniliyoruz. Böylece öğrenci diğer seviyelere kolaylıkla çıkabilmektedir. Sizleri de öğrencimizin gelişimi akında veli bilgilendirme sistemi kapsamında detaylı olarak gelişmelerden haberdar etmekteyiz.
Güçlü yayın desteğimiz sayesinde başka kaynak ihtiyacını da ortadan kaldırdık. Zengin soru çeşidine sahip test kitaplarımız ile sektörde farkımızı bir kez daha ortaya koyduk. Aktif olarak hizmet veren bir rehberlik servisine sahibiz. Rehberlik servisimizin size sağlayacağı yararlar; öğrencimizin herhangi bir problemi ortaya çıktığında ya da daha önce var olan bir sorunu ile başa çıkmasında aktif rol oynamaktadır. Örneğin; aşırı kaygısı neticesinde sınavlarda heyecanına yenik düşerek soruları cevaplandıramayabilir. Böyle bir durumda öğrencinize özel
ilgi verilerek yapması gerekenler ve bu sorunla başa çıkma yöntemleri öğretilmektedir. Böylece öğrenci sınavlardan korkmak yerine sınavların ondan korkması gerektiğini idrak etmeye başlayacaktır.
Butik Dershane Ankara; insanların birçok şeyi aynı anda akılda tutmanın ve vakti geldiğinde bunu kullanmanın ne kadar zor ve meşakkatli olduğunu bildiğimizden ötürü öğrencileri için hafıza teknikleri kullanmaktadır. Öğrenci bu hafıza teknikleri ile de bellekte anlamlı bir bütün oluşturan bilgiler zamanı geldiğinde rahatlıkla hatırlanabilmektedir. Böylece öğrencinizin soru kaçırma şansı en az seviyelere indirgenmiş olur. Çeşitli ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. İster peşin ister taksitle terci size aittir. Biz ise; düşük fiyatlarla yüksek başarılar sunmaktayız. Öğrencinizin nerede olmasını istediğine sizler karar vereceksiniz.