Dershane Ankara, branş öğretmenleri denetiminde gün boyu açık bulunan ve sınavlara yönelik tüm yayınların bulunduğu etüt salonları ile öğrencilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Etüt öğretmenleri, öğrencilerin anlamakta zorlandıkları konularda ücretsiz özel ders vermektedir. Etüt çalışmaları öğrencilerimizin başarı grafiğini yükseltmede çok etkili olmaktadır. Ayrıca öğrenciler, etüt salonlarında diledikleri kaynaktan, diledikleri anda yararlanma ve çalışma olanağı bulurlar.

Öğrencilerini başarıya ulaştırmak için asla bir özveriden kaçınmaz. Öğrencilerimize geldikleri okullardaki düzeyleri, sınavlardaki başarı durumları göz önünde bulundurularak noksan kalan veya yeterince kavranamayan mevzularda ders öğretmenlerince ek ders verilir. Ek dersler, öğretmenlerimizin özverisi olarak öğrencilerimize ücretsiz sunulmaktadır.

Bunlara ek olarak Ankara Dershanelerin de ders öğretmenlerinin haftada minimum üç günü, öğrencilerin yapamadıkları soruları bire bir çözmeye ayrılmıştır. Tüm bu olanaklardan yararlanan öğrencinin, özel ders almasına gerek kalmadan eksiği giderilir.