Butik Dershane

Butik Dershane, Öğrencilerine en iyi öğretim olanaklarını sağlamak için tam ve etkili öğrenme modelini özel sınıflarda uygular. Tam ve etkili öğrenme modelinde ama tüm mevzuları, öğrencilere eksiksiz olarak öğretmektir. Bir sınıfta bulunan öğrencilerin, birbirlerine yakın data birikimine, öğrenme hızına ve öğrenme biçimine haiz olmaları dersin etkinliğini arttırmaktadır. Bu nedenle öğrencilerin bilgi birikimi, ilgi alanları ve öğrenme hızları bakımından benzeşik sınıflarda yer almaları gerekmektedir.Odtülüler Butik Dershane bu yüzden tüm sınıflarına benzeşik sınıflar olarak yapmaktadır.

Tam ve etkili öğrenme modeline dersler işlendikten sonrasında, etütlerde yine yapılmaktadır ve bir mevzu tam olarak anlaşılmadan diğerine geçiş yapılmamaktadır.
Her derslik için görevlilerden danışman öğretmen, sınıftaki öğrencilerin çalışmalarını yakından izleyerek rehberlik birimi ve veli ile sürekli mesajşim halinde çalışır. Derslik danışman öğretmeni, Öğrencisinin sadece kendi dersindeki değil, öteki derslerdeki performansınıda izler. Velilerimiz sınıf danışman öğretmeni ile istediği zaman görüşebilecek ve öğrencisi ile informasyon paylaşımında bulunabilecektir. Ankara’nın en Butik Dershanesinde En Kaliteli Eğitim Hizmetini Sunmaktayız.

2017 Dershane Ankara | Ankaranın En İyi Butik Dershanesi Dershane Ankara